Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
stress ball 3076 lip balm keyring bottle webcam 1014871 971864 travel sun lotion notebookTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Zola
Light up logo torch key ring
sign in for pricing
sku. 8297
7 colours best seller
The Elisabeth
Sku. E1107133
The Elisabeth
Rechargeable set of two bicycle lights featuring 3 LED lights with 4 lighting modes. Individually packaged in a brown carton box.
| Product dimensions (L x W x H) | 50 x 45 x 30 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Acrylic, Silicone, Alluminium alloy with chrome plated |
| Net weight | 90 gr |
| Commodity code | 8512100000 |
| Country of Origin | China |
| Battery | 1 x NiMH 600mAH cell, rechargeable |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 100 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 900 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 48 x 31 x 58 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14.8kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.