Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
stress ball 3076 laptop notebook 042451 13493661 travel 1014871 1014871_005 5393 1063Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Tikky
Rotring mechanical pencil
sign in for pricing
sku. 5428
2 colours
The Floyd
Sku. E1172254
The Floyd
PU laptop bag (15 inch) with two zipped front pockets, a large zipped compartment with a Velcro-closed laptop section and multiple inserts inside. Includes adjustable carrying straps and two handles. Water repellent.
| Product dimensions (L x W x H) | 380 x 60 x 280 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester, PU, EPE |
| Net weight | 342 gr |
| Commodity code | 4202121900 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 20 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 300 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 44 x 35 x 46 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 7.58kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.