Monty
Plush teddy bear with hoodie
sign in for pricing
sku. 8182
5 colours best seller
Trending products
Monty
Plush teddy bear with hoodie
sign in for pricing
sku. 8182
5 colours best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Chiara
Sku. E1353907
The Chiara
Recycled stainless steel travel mug (400 ml) with double wall and outer ridges. Engraved recycled logo on the body. Packed in brown box.
| Product dimensions (L x W x H) | 90 x 90 x 156 mm |
|---|---|
| Materials | PP, Stainless Steel 201, Silicone, Recycled Stainless steel |
| Net weight | 220 gr |
| Commodity code | 9617000000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 600 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 46.5 x 46.5 x 34 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14.2kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.