Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
3076 laptop 042451 13493661 1172272 stainless steel double walled travel mug (350ml) 7951 notebook 1163683 stainless steel drinking bottle tape measureTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Tikky
Rotring mechanical pencil
sign in for pricing
sku. 5428
2 colours
Powerwave 5
BrandCharger recycled aluminium wireless power bank (5,000 mAh)
sign in for pricing
sku. 1163683
1 colour express best seller eco friendly
The Romy
Sku. E8996
The Romy
Backpack with two main compartments, one suitable for a laptop. The backpack has an anti-theft back pocket and two zippered pockets in the front. With padded, adjustable shoulder straps.
| Product dimensions (L x W x H) | 490 x 370 x 50 mm |
|---|---|
| Materials | PVC, Two tone |
| Net weight | 732 gr |
| Commodity code | 4202929100 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 10 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 120 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| PAHs |
| Phthalates |
| RoHS |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 50.5 x 37 x 55.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 8.82kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.