Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
Astro
RPET bottle with time markings (1000ml)
sign in for pricing
sku. 1015136
9 colours best seller eco proof
The Kelly
Sku. E4070
The Kelly
Automatic classic polyester (190T) umbrella with a wooden shaft and handle, with a Velcro closing.
| Product dimensions (H) | 885 mm |
|---|---|
| Materials | Metal, Polyester 190T, Plywood |
| Net weight | 363 gr |
| Commodity code | 6601992000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 36 |
| Number in inner carton | 12 |
| Number on pallet | 792 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| Cadmium |
| PAHs |
| PCP |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 111 x 16.7 x 25.8 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14.6kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.