Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
Astro
RPET bottle with time markings (1000ml)
sign in for pricing
sku. 1015136
9 colours best seller eco proof
The Emmanuel
Sku. E3145
The Emmanuel
5m Plastic tape measure with a wrist strap and belt clip attachment.
| Product dimensions (L x W x H) | 79 x 26 x 72 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Metal, Rubber |
| Net weight | 155 gr |
| Commodity code | 9017801000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 48 |
| Number in inner carton | 12 |
| Number on pallet | 2,400 |
| BSCI |
|---|
| Cadmium |
| Lead |
| Material measure of length |
| Nickel |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 37 x 23 x 18 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 8.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.