Nayland
Recycled notebook with ballpen
sign in for pricing
sku. 2715
9 colours express best seller eco proof
The Nira
Sku. E1267825
The Nira
RPET touchscreen gloves with conductive coating on three fingers for screen use. Includes an rPET label on the outside and a washing label with information on the inside.
| Product dimensions (L x W) | 210 x 150 mm |
|---|---|
| Materials | Spandex, rPET |
| Net weight | 33 gr |
| Commodity code | 6116930000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 4,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 50 x 25 x 45 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 6.8kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.