Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
3076 1042451 1204074 powerbank deborah lollipop sunglasses bottle opener 2715 laptop 4952Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
Kara
Stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1015134
6 colours express best seller
The Osric
Sku. E1204074
The Osric
Recycled polycotton tote backpack with a 210D polyester lining. Features a large zipped compartment at the top, and a zipped compartment at the bottom, a laptop compartment for 15-inch laptop and various other pockets. Includes long carrying handles and padded adjustable shoulder straps. Capacity: 30L. Carrying capacity: 15 kg.
| Product dimensions (L x W x H) | 440 x 160 x 440 mm |
|---|---|
| Materials | Recycled textile |
| Net weight | 300 gr |
| Commodity code | 4202929190 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 30 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 180 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 48 x 46 x 43 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 12.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.