Monty
Plush teddy bear with hoodie
sign in for pricing
sku. 8182
5 colours best seller
Popular search terms
football cooler bag 3076 2715 fan 1042451 golf tape measure 1202839 3804_011 5202Trending products
Monty
Plush teddy bear with hoodie
sign in for pricing
sku. 8182
5 colours best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Kurt
Sku. E1103694
The Kurt
Gift set with a stainless steel vacuum-insulated double-walled drinking bottle (640 ml) with a bamboo inlayed PP lid, an aluminium twist action ballpen with a bamboo inlayed clip, and blue ink. Also a RPET 300D notebook (approx. A5) with 80 lined pages and bamboo detailed foldable cover which can be used as a phone holder. Presented in a black gift box. Not dishwasher safe.
| Product dimensions (L x W x H) | 300 x 280 x 80 mm |
|---|---|
| Materials | Metal, Stainless steel |
| Net weight | 1300 gr |
| Commodity code | 9617000000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 5 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 150 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 32 x 30 x 43 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 7.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.