Monty
Plush teddy bear with hoodie
sign in for pricing
sku. 8182
5 colours best seller
Popular search terms
3076 football 2889 cooler bag fan beach ball 971864 powerbank 1042451 1124 1052Trending products
Monty
Plush teddy bear with hoodie
sign in for pricing
sku. 8182
5 colours best seller
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
The Lavi
Sku. E1052
The Lavi
Triangular shaped plastic text marker contains yellow, pink and green colouring.
| Product dimensions (L x W x H) | 90 x 80 x 12 mm |
|---|---|
| Materials | ABS |
| Net weight | 22 gr |
| Commodity code | 9608200000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 600 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 14,400 |
| Cadmium |
|---|
| EN71-1 |
| EN71-2 |
| EN71-3 |
| Lead |
| PAHs |
| Phthalates |
| Safety Data Sheet (SDS) |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 41 x 39 x 38 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14.82kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.