Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Popular search terms
tape measure cross body 915928 mint 1116 865946 torch waffle calculator 2917 houseThe Dallas
Sku. E9142
The Dallas
Oxford fabric (900D) notebook pouch with elastic to fit around the cover of a notebook.
| Product dimensions (L x W x H) | 175 x 95 x 3 mm |
|---|---|
| Materials | Oxford 900D |
| Net weight | 18 gr |
| Commodity code | 4202929890 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 300 |
| Number in inner carton | 100 |
| Number on pallet | 7,200 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| PAHs |
| PCP |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 41 x 23 x 41 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 6.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.