Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Popular search terms
foldable bag 1015151 atomz charger tape purple folders foldable shopping bag alasia sena 1204263Trending products
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Sena
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1267809
4 colours express
Emeric
Recycled single walled bottle (750 ml)
sign in for pricing
sku. 1204263
11 colours best seller
The Ellis
Sku. E5137
The Ellis
Luxurious notebook (approx. A5) bound in a PU cover with approximately one hundred lined sheets and a ribbon marker.
| Product dimensions (L x W x H) | 228 x 162 x 16 mm |
|---|---|
| Materials | Paper, PU |
| Net weight | 387 gr |
| Commodity code | 4820103000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 36 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 1,080 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| Cadmium |
| Extractable Heavy Metals |
| Lead |
| PAHs |
| PCP |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 33.5 x 33 x 25 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14.38kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.