Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
stress ball 3076 laptop notebook 042451 13493661 travel 1014871 1014871_005 5393 1063Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Tikky
Rotring mechanical pencil
sign in for pricing
sku. 5428
2 colours
The Ulf
Sku. E1097527
The Ulf
Luggage trolley (20 inch) with front zippered laptop pocket, 8 wheels and a three-level handle system. Includes number lock and separate plate for laser engraving.
The engraving finish colour on the metal badge is gold.
| Product dimensions (L x W x H) | 400 x 240 x 540 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Paper, Iron, Polyester 210D |
| Net weight | 3150 gr |
| Commodity code | 4202125000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 1 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 24 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 41 x 25 x 55 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 4kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.