Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Trending products
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Regatta
Bookmark and sticky notes
sign in for pricing
sku. 3115
3 colours eco proof
The Tony
Sku. E839545
The Tony
Bamboo knife set with two knives, supplied in a magnetic closing box.
| Product dimensions (L x W x H) | 270 x 70 x 30 mm |
|---|---|
| Materials | Stainless Steel 201, Stainless Steel 3CR13, Bamboo |
| Net weight | 458 gr |
| Commodity code | 8211920000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 24 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 864 |
| BSCI |
|---|
| Cadmium |
| LFGB |
| PCP |
| SVHC's |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 29.5 x 26 x 33 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 13.2kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.