Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
stress ball 3076 notebook 971864 lip balm laptop 1014871 whistle travel sun lotion 042451Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Mireia
Notebook with inside back pocket. (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 8276
9 colours
The Dorian
Sku. E5817
The Dorian
Plastic ice scraper in a nylon fleece glove.
| Product dimensions (L x W x H) | 275 x 160 x 15 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Polyester 210D |
| Net weight | 101 gr |
| Commodity code | 3926909700 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 100 |
| Number in inner carton | 25 |
| Number on pallet | 1,500 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 48 x 31 x 55 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 11.61kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.