Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
stress ball 3076 lip balm keyring bottle webcam 1014871 971864 travel sun lotion notebookTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Zola
Light up logo torch key ring
sign in for pricing
sku. 8297
7 colours best seller
The Corey
Sku. E966261
The Corey
Steel and aluminium ice bucket with an attached bottle opener. It boasts a 6-litre capacity, making it a stylish and practical choice for your gatherings and events. Keep your drinks chilled and serve with ease using this functional ice bucket.
| Product dimensions (⌀ x H) | 227 x 186 mm |
|---|---|
| Materials | Aluminium, Iron |
| Net weight | 366 gr |
| Commodity code | 7326909890 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 20 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 900 |
| BSCI |
|---|
| LFGB |
| SVHC's |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 26 x 26 x 58 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 7.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.