Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
stress ball 3076 notebook 971864 lip balm laptop whistle travel sun lotion 042451 13493661Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Mireia
Notebook with inside back pocket. (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 8276
9 colours
The Mourad
Sku. E821471
The Mourad
Earbuds with wireless technology version 5.0. Includes charging cable.
| Product dimensions (L x W x H) | 68 x 45 x 22 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Metal |
| Net weight | 46 gr |
| Commodity code | 8518300000 |
| Country of Origin | China |
| Battery | 1 x Lithium |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 6,000 |
| Battery 2006/66/EC |
|---|
| D.o.C EMC/CE |
| D.o.C. RED |
| EMC |
| EN 62368 |
| EN 62479:2010 |
| EN50332 |
| IEC 62133 |
| PAHs |
| PCP |
| RED (Radio Equipment Directive) |
| RoHS |
| Safety Data Sheet (SDS) |
| Test Setup & EUT Photographs |
| UN38.3 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 32.5 x 30 x 33 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 11.6kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.