Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Popular search terms
foldable bag 1015151 atomz charger tape purple folders foldable shopping bag alasia sena 1204263Trending products
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Sena
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1267809
4 colours express
Emeric
Recycled single walled bottle (750 ml)
sign in for pricing
sku. 1204263
11 colours best seller
The Alfred
Sku. E1103671
The Alfred
Denim notebook (approx. A5) with 80 lined pages, ribbon marker and elastic band closing.
| Product dimensions (L x W x H) | 210 x 140 x 12 mm |
|---|---|
| Materials | Denim, Paper, Polyester, Rubber |
| Net weight | 248 gr |
| Commodity code | 4820103000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 25 |
| Number on pallet | 1,800 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 39 x 33 x 24 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 13.2kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.