Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Popular search terms
fan 1204262 mint tin footballs cable gift set sunglasses 3076 2889 tape measure alasiaTrending products
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Albarn
Aluminium power bank. (4000 mAh)
sign in for pricing
sku. 7298
5 colours best seller
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Clinton
Sku. E9266
The Clinton
Polyester (600D) cooler backpack with PEVA interior lining. One main compartment and an exterior compartment for a bottle. Adjustable shoulder straps.
| Product dimensions (L x W x H) | 290 x 150 x 430 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester 600D |
| Net weight | 351 gr |
| Commodity code | 4202929190 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 30 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 180 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| Colour Release |
| Formaldehyde |
| Lead |
| LFGB |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 48 x 41 x 58 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 12.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.