Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Popular search terms
foldable bag 1015151 atomz charger tape purple folders foldable shopping bag alasia sena 1204263Trending products
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Sena
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1267809
4 colours express
Emeric
Recycled single walled bottle (750 ml)
sign in for pricing
sku. 1204263
11 colours best seller
The Chanelle
Sku. E7913
The Chanelle
Cardboard notebook (approx. A5) with elastic band for closing. The notebook has 128 lined sheets and a paper pocket on the inside back cover. Back cover has IMPRESSION logo.
| Product dimensions (L x W x H) | 210 x 147 x 18 mm |
|---|---|
| Materials | PVC, Paper 80 gsm |
| Net weight | 403 gr |
| Commodity code | 4820103000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 32 |
| Number in inner carton | 16 |
| Number on pallet | 1,088 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| PAHs |
| PCP |
| Phthalates |
| UKCA |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 33 x 20 x 25 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 13.56kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.