Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Popular search terms
tape measure cross body 915928 mint 1116 865946 torch waffle calculator 2917 houseThe Hadrian
Sku. E1206645
The Hadrian
Rechargeable camping lamp with two light functions. Includes an 8-meter retractable light string. Powered by a 1,000 mAh battery with Type-C charging. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Product dimensions (H) | 48 mm |
|---|---|
| Materials | ABS |
| Net weight | 169 gr |
| Commodity code | 9405494000 |
| Country of Origin | China |
| Battery | 1 x Li-ion |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 40 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 1,200 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 40.5 x 23 x 29.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 8.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.