Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Trending products
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Regatta
Bookmark and sticky notes
sign in for pricing
sku. 3115
3 colours eco proof
The Specter Go
Sku. E1163623
The Specter Go
This sustainable and lightweight laptop bag is designed with remote workers and digital travellers in mind. Style, utility and convertibility are combined in this 3-way laptop bag. The bag can be carried in 3 unique ways; as a handheld, shoulder or crossbody bag. The thick padded laptop compartment fits up to a 16 inch laptop. Water and dirt repellent.
| Product dimensions (L x W x H) | 370 x 40 x 265 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester |
| Net weight | 200 gr |
| Commodity code | 4202921100 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 40 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 480 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 56 x 53 x 39 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 9kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.