Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Popular search terms
tape measure cross body 915928 mint 1116 865946 torch waffle calculator 2917 houseThe Everett
Sku. E1165
The Everett
Plastic adjustable mobile phone holder for bike, the bracket to hold the mobile phone can be moved in several positions. The holder can be placed on the handlebar and adjusted to fit.
| Product dimensions (L x W x H) | 69 x 70 x 130 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Rubber |
| Net weight | 81 gr |
| Commodity code | 3926909700 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 100 |
| Number in inner carton | 25 |
| Number on pallet | 1,200 |
| BSCI |
|---|
| Cadmium |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 49.5 x 40.5 x 48.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 12.25kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.