Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
stress ball 3076 notebook 971864 lip balm laptop whistle travel sun lotion 042451 13493661Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Mireia
Notebook with inside back pocket. (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 8276
9 colours
The Amira
Sku. E6289
The Amira
Set of two ABS mini bicycle lights, each with one LED light, supplied in a translucent plastic box. Batteries included.
| Product dimensions (L x W x H) | 94 x 43 x 20 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, PP |
| Net weight | 41 gr |
| Commodity code | 8512100000 |
| Country of Origin | China |
| Battery | 4 x Cell-CR2032 |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 250 |
| Number in inner carton | 25 |
| Number on pallet | 9,000 |
| Battery 2006/66/EC |
|---|
| D.o.C EMC/CE |
| D.o.c. EMC/UKCA |
| EMC |
| IEC 62471 |
| PAHs |
| RoHS |
| Safety Data Sheet (SDS) |
| UN38.3 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 53.5 x 26.5 x 24 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 11.34kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.