Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
stress ball 3076 notebook 971864 lip balm laptop whistle travel sun lotion 042451 13493661Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Mireia
Notebook with inside back pocket. (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 8276
9 colours
The Ethan
Sku. E8457
The Ethan
USB-charged COB bicycle light. With 4 settings: steady, dimmed, rapid blinking and slow blinking. Switched on and off with a push button at the top. The light has a magnet and small strap to affix the light to the steering wheel.
| Product dimensions (L x W x H) | 29 x 22 x 82 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Aluminium, Silicone |
| Net weight | 73 gr |
| Commodity code | 8512100000 |
| Country of Origin | China |
| Battery | 1 x Li-polymeer |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 6,000 |
| BSCI |
|---|
| D.o.C EMC/CE |
| EMC |
| IEC 62471 |
| MSDS |
| PAHs |
| RoHS |
| UN38.3 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 41 x 22.5 x 37.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 15.63kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.