Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
stress ball 3076 notebook 971864 lip balm laptop 1014871 whistle travel sun lotion 042451Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Mireia
Notebook with inside back pocket. (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 8276
9 colours
The Xander
Sku. E6337
The Xander
Polyester bicycle cover (190T) with PU interior coating to make it waterproof.
| Product dimensions (L x W x H) | 255 x 175 x 60 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester 190T |
| Net weight | 5 gr |
| Commodity code | 6307909800 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 1,000 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 8,000 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 57 x 42 x 41 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 7.64kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.