Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Popular search terms
tape measure cross body 915928 mint 1116 865946 torch waffle calculator 2917 houseThe Albert
Sku. E1171145
The Albert
Bamboo phone stand with sound amplifier function. When playing music, the sound is amplified through the base without the need for power or batteries. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Product dimensions (L x W x H) | 96 x 57 x 33 mm |
|---|---|
| Materials | Bamboo |
| Net weight | 96 gr |
| Commodity code | 4421910000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 100 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 4,200 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 38 x 32 x 23 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.1kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.