Maren
Recycled aluminium lacquered ballpen
sign in for pricing
sku. 1351334
5 colours
The Zea
Sku. E1267539
The Zea
Bamboo cheese board with four stainless steel cutlery pieces with beechwood handles. Convenient storage compartment keeps the cutlery neatly tucked inside. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Product dimensions (L x W x H) | 203 x 190 x 30 mm |
|---|---|
| Materials | Stainless steel, Bamboo |
| Net weight | 778 gr |
| Commodity code | 4419110000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 10 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 320 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 19.5 x 21.5 x 43.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 9kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.