Sable
Recycled single walled bottle (400 ml)
sign in for pricing
sku. 1204264
11 colours
Popular search terms
foldable bag 1015151 atomz charger tape purple folders foldable shopping bag alasia sena 1204263Trending products
Sable
Recycled single walled bottle (400 ml)
sign in for pricing
sku. 1204264
11 colours
Emeric
Recycled single walled bottle (750 ml)
sign in for pricing
sku. 1204263
11 colours best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
The Ramona
Sku. E8982
The Ramona
Automatic polyester (190T) umbrella with eight panels. Metal frame and fibreglass ribs. A push button opens the umbrella automatically.
| Product dimensions (H) | 830 mm |
|---|---|
| Materials | Fibreglass, Polyester, PVC, Iron |
| Net weight | 401 gr |
| Commodity code | 6601999000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 24 |
| Number in inner carton | 12 |
| Number on pallet | 576 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| PAHs |
| Phthalates |
| UKCA |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 87 x 14.5 x 23.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.06kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.