Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Popular search terms
laptop bag football pen wine stadium horn fan 3076 mints 8247 powerbank deborahTrending products
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Kara
Stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1015134
6 colours express best seller
The Jolene
Sku. E8577
The Jolene
Work light with three LED lights and two magnets at the back. The light has two settings: blinking and constant.
| Product dimensions (L x W x H) | 159 x 22 x 15 mm |
|---|---|
| Materials | ABS |
| Net weight | 35 gr |
| Commodity code | 8513100000 |
| Country of Origin | China |
| Battery | 3 x Cell-LR54 |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 100 |
| Number on pallet | 10,000 |
| Battery 2006/66/EC |
|---|
| D.o.C EMC/CE |
| EMC |
| IEC 62471 |
| MSDS |
| PAHs |
| RoHS |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 39 x 29 x 23.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 8kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.