Lexi
Pexiglass sunglasses
sign in for pricing
sku. 9346
6 colours
The Christa
Sku. E1097589
The Christa
Wooden Sudoku game with 99 numbered wooden chips and a manual with playing instructions and solutions. Individually packaged in a brown carton box.
| Product dimensions (L x W x H) | 225 x 225 x 35 mm |
|---|---|
| Materials | Wood |
| Net weight | 570 gr |
| Commodity code | 9504908000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 20 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 420 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 51 x 51 x 24 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 12kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.