Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
notebook with inside back pocket 1163683 3076 e3076 1148543 powerbank drawstring bag 1355999 paper bag 1015134 e1015134Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Kara
Stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1015134
6 colours express best seller
Bargain Eco
Recycled plastic ballpen
sign in for pricing
sku. 1172272
9 colours express best seller
The Brady
Sku. E6821
The Brady
Four piece wine set presented in a deluxe wooden gift box, includes a waiters friend, temperature gauge, bottle stop and a drip neck collar.
| Product dimensions (L x W x H) | 185 x 155 x 55 mm |
|---|---|
| Materials | Stainless steel, Zinc, EVA, MDF |
| Net weight | 553 gr |
| Commodity code | 8205510000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 20 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 600 |
| 2013/2/EU |
|---|
| AZO Dyes/Amines |
| BSCI |
| Cadmium |
| Food Safe |
| PAHs |
| Phthalates |
| SVHC's |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 38 x 32.5 x 32.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.7kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.