Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
notebook with inside back pocket 1163683 3076 e3076 1148543 powerbank drawstring bag 1355999 paper bag 1015134 e1015134Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Kara
Stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1015134
6 colours express best seller
Bargain Eco
Recycled plastic ballpen
sign in for pricing
sku. 1172272
9 colours express best seller
The Dale
Sku. E8589
The Dale
Two piece stainless steel wine set, consisting of a waiter's knife and bottle stopper with pouring spout.
| Product dimensions (L x W x H) | 140 x 100 x 30 mm |
|---|---|
| Materials | Stainless steel, EVA, Stainless Steel 201 |
| Net weight | 126 gr |
| Commodity code | 8205510000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 80 |
| Number in inner carton | 40 |
| Number on pallet | 1,920 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| Bisphenol A (BPA) |
| Cadmium |
| Food Safe |
| Formaldehyde |
| LFGB |
| PAHs |
| PCP |
| Phthalates |
| SVHC's |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 42.5 x 31.5 x 33.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.78kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.