Monty
Plush teddy bear with hoodie
sign in for pricing
sku. 8182
5 colours best seller
Popular search terms
football 3076 fans cooler bag 2715 mint 1042451 golf 1171290 44293 tape measureTrending products
Monty
Plush teddy bear with hoodie
sign in for pricing
sku. 8182
5 colours best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Ricardo
Sku. E0933
The Ricardo
Polyester (600D) weekend/travel bag with a front zipped pocket, a side pocket for a bottle, a side pocket for a headset, and one large zipped compartment (excl. drinking bottle).
| Product dimensions (L x W x H) | 560 x 260 x 310 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester 600D, PVC backing |
| Net weight | 902 gr |
| Commodity code | 4202929100 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 10 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 120 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 66 x 39 x 35 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.6kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.