Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Trending products
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Sena
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1267809
6 colours express
The Rosaura
Sku. E7240
The Rosaura
Plastic, three function bar knife with two openers and a corkscrew.
| Product dimensions (L x W x H) | 120 x 30 x 14 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Aluminium, Plastic, Stainless steel |
| Net weight | 62 gr |
| Commodity code | 8205510000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 120 |
| Number in inner carton | 40 |
| Number on pallet | 5,760 |
| Cadmium |
|---|
| Extractable Heavy Metals |
| Nickel |
| SVHC's |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 28 x 20 x 26.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 8.7kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.