Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
laptop case whistle power bank laptop bag 8619_001 3076 umbrella cap conference folder braiswick teddyTrending products
The Juniper
Sku. E1041602
The Juniper
Ripstop waist bag with two pockets and adjustable straps.
| Product dimensions (L x W x H) | 255 x 75 x 230 mm |
|---|---|
| Materials | Plastic, Metal, PE, PP, Nylon 210D, Ripstop 600D |
| Net weight | 150 gr |
| Commodity code | 4202929890 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 80 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 1,280 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| Cadmium |
| Colour Release |
| Heavy Metals |
| Lead |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 60 x 40 x 32 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 13kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.