Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Popular search terms
1349361_002 hinged tin note sun cream keyring 3076 tape measure playing card children mini umbrella sweet coneThe Rachel
Sku. E9126
The Rachel
Polyester automatic umbrella with eight panels. Metal shaft and fibreglass ribs, and EVA handle.
| Product dimensions (⌀ x H) | 1060 x 823 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester 170T |
| Net weight | 261 gr |
| Commodity code | 6601910000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 24 |
| Number in inner carton | 12 |
| Number on pallet | 720 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| PAHs |
| PCP |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 84 x 15 x 22 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 6.82kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.