Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Popular search terms
renate brand charger football 113371 cooler bag coin bottle opener spanner stopwatch 4505 coolTrending products
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Marano
Stainless steel double walled travel mug (590ml)
sign in for pricing
sku. 1171290
4 colours express best seller
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
The Bonnie
Sku. E6392
The Bonnie
Keep your essentials organised with this polyester (600D) toiletry bag. Designed in a sleek tapered form, it features a matching zipper for easy access.
Available in orange, black, blue, and white colours.
| Product dimensions (L x W x H) | 225 x 60 x 140 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester 600D |
| Net weight | 35 gr |
| Commodity code | 4202929100 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 150 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 6,750 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 48 x 28 x 15 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 5.85kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.