Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Popular search terms
keyring 1349361_002 playing card 3076 1172551 hinged tin 6985 note sun cream 967735 500ml bottleTrending products
Bulphan
Large flat hinged tin with Haribo cola bottles
sign in for pricing
sku. CX0124
1 colour gluten free
Kayla
Recycled steel double walled travel mug (500ml)
sign in for pricing
sku. 1172551
7 colours best seller eco friendly
Olivian
RPET drinking bottle (750ml)
sign in for pricing
sku. 1349360
4 colours
The Lavi
Sku. E1052
The Lavi
Triangular shaped plastic text marker contains yellow, pink and green colouring.
| Product dimensions (L x W x H) | 90 x 80 x 12 mm |
|---|---|
| Materials | ABS |
| Net weight | 22 gr |
| Commodity code | 9608200000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 600 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 14,400 |
| Cadmium |
|---|
| EN71-1 |
| EN71-2 |
| EN71-3 |
| Lead |
| PAHs |
| Phthalates |
| Safety Data Sheet (SDS) |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 41 x 39 x 38 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14.82kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.