Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Popular search terms
sunglasses bike sun cream torch card 4617 cx0100 drawstring 971864 the oyster rpet bottle (750ml) powerbankTrending products
The Sierra
Sku. E3725
The Sierra
Five colour plastic text marker.
| Product dimensions (L x W x H) | 75 x 96 x 19 mm |
|---|---|
| Materials | PP |
| Net weight | 38 gr |
| Commodity code | 9608200000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 250 |
| Number in inner carton | 20 |
| Number on pallet | 7,000 |
| Cadmium |
|---|
| EN71-1 |
| EN71-2 |
| EN71-3 |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 53 x 39 x 20.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.9kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.