Oliver
Aluminium ballpen with stylus
sign in for pricing
sku. 0647
5 colours
The Brodie
Sku. E1071
The Brodie
Flower shaped five colour plastic text marker.
| Product dimensions (⌀ x H) | 97 x 19 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, PP |
| Net weight | 43 gr |
| Commodity code | 9608200000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 40 |
| Number on pallet | 5,600 |
| MSDS |
|---|
| Export carton dimensions (L x W x H) | 53.5 x 40 x 22 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.