Regatta
Bookmark and sticky notes
sign in for pricing
sku. 3115
3 colours eco proof
Popular search terms
renate football 3115 brand charger 113371 glass cooler bag 1171290 football notebook cork notebook 7830Trending products
Regatta
Bookmark and sticky notes
sign in for pricing
sku. 3115
3 colours eco proof
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Marano
Stainless steel double walled travel mug (590ml)
sign in for pricing
sku. 1171290
4 colours express best seller
The Aya
Sku. E6639
The Aya
Aluminium torch with three LED lights, telescopic function and flexible hat, includes a strong magnet on one end for hanging from the hood of the car, and a flat area on the handle for printing purposes. Batteries included.
| Product dimensions (H) | 171 mm |
|---|---|
| Materials | Aluminium, Rubber |
| Net weight | 102 gr |
| Commodity code | 8513100000 |
| Country of Origin | China |
| Battery | 4 x Cell-LR44H |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 100 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 4,500 |
| Battery 2006/66/EC |
|---|
| D.o.C EMC/CE |
| D.o.c. EMC/UKCA |
| EMC |
| MSDS |
| PAHs |
| RoHS |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 34.5 x 20.5 x 36 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.03kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.