Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
notebook with inside back pocket 1148543 3076 1355999 paper bag 1015134 e3076 e1015134 8384 7705Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Bargain Eco
Recycled plastic ballpen
sign in for pricing
sku. 1172272
9 colours express best seller
Kara
Stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1015134
6 colours express best seller
The Hermann
Sku. E1105800
The Hermann
Tarpaulin (250D) waterproof roll-top backpack with a large main compartment, adjustable reinforced straps and reinforced backing.
| Product dimensions (L x W x H) | 170 x 270 x 630 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester, PVC |
| Net weight | 480 gr |
| Commodity code | 4202921100 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 10 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 260 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 45 x 45 x 18 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 5.7kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.