Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
bottles fan 3076 charger lanyards 6542 football recycled notebook sunglasses 2889Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Kara
Stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1015134
6 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
The Rayne
Sku. ECX0173
The Rayne
Tall hinged tin with approx. 28g of choco's. Supplied with a mix of chocolate colours.
| Shelf life | 2 months |
|---|---|
| Product dimensions (L x W x H) | 20 x 30 x 80 mm |
| Net weight | 46 gr |
| Commodity code | 73102910 |
| Country of Origin | China |
| Number in export carton | 300 |
|---|---|
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 14,400 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 30 x 40 x 31 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14kg |
| sugar, cocoa mass, cocoa butter, whole milk powder |
|---|
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.