Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
The Dana
Sku. E8740
The Dana
Stainless steel waiter's knife, including a bottle opener, corkscrew and foil cutter.
| Product dimensions (L x W x H) | 110 x 30 x 11 mm |
|---|---|
| Materials | Stainless steel 420 |
| Net weight | 47 gr |
| Commodity code | 8205510000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 240 |
| Number in inner carton | 60 |
| Number on pallet | 7,200 |
| Cadmium |
|---|
| LFGB |
| SVHC's |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 25.5 x 18 x 41 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 13.16kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.