Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Trending products
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Regatta
Bookmark and sticky notes
sign in for pricing
sku. 3115
3 colours eco proof
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Annette
Sku. E1171288
The Annette
Stainless steel foldable cup with a metal carabiner. Individually packaged in a brown cardboard box. Not dishwasher safe.
| Product dimensions (⌀ x L x W x H) | 78 x 78 x 78 x 34 mm |
|---|---|
| Materials | Stainless Steel 304 |
| Net weight | 141 gr |
| Commodity code | 7323930090 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 75 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 2,250 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 43 x 19 x 26 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.8kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.