Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
Popular search terms
bottle notebook 3076 3444 horn 9137 brandcharger the braiswick fans 500ml cx0100Trending products
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Astro
RPET bottle with time markings (1000ml)
sign in for pricing
sku. 1015136
9 colours best seller eco proof
The Jan
Sku. E1096715
The Jan
Stainless steel, double-walled vacuum flask (500 ml) with PP cup/lid. Capacity of the cup is 130 ml. Packaged per piece in a brown carton box. Not dishwasher safe.
| Product dimensions (H) | 250 mm |
|---|---|
| Materials | PP, Stainless Steel 201, Stainless Steel 304, Silicone |
| Net weight | 274 gr |
| Commodity code | 9617000000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 24 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 720 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 48 x 32 x 28 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 8kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.