Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Popular search terms
3076 sunglasses 2715 bottle opener fan frisbee picnic emeric 1349517 lip balm ponchoTrending products
Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
The Kathleen
Sku. E1172424
The Kathleen
Barbecue set with wooden handles. Tools include a knife, fork, tongs and a wooden cutting board. Packaged in a polyester zipped pouch.
| Product dimensions (L x W x H) | 370 x 40 x 245 mm |
|---|---|
| Materials | Rubberwood, Stainless steel |
| Net weight | 1254 gr |
| Commodity code | 8215201000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 8 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 256 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 47 x 38 x 18 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.2kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.