Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
Popular search terms
mint fan 3444 horn 1015134 3076 971864 notebook with inside back pocket mint tin lunch box plastic mugTrending products
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
Kara
Stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1015134
6 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
The Jason
Sku. E3251
The Jason
Wooden Stabila foldable ruler with a total length of 2 metres. Scale is in cm. The ruler has a protective coating. With CE and metrology marking and EC Type Examination Certificate. Accuracy class 3.
PEFC certified - This product is from sustainably managed forests and controlled sources.
| Product dimensions (L x W x H) | 243 x 15 x 36 mm |
|---|---|
| Materials | Wood |
| Net weight | 133 gr |
| Commodity code | 9017801000 |
| Country of Origin | Czech |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 120 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 3,600 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 33.5 x 23.5 x 27 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 15.79kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.