Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Popular search terms
fan 1204262 mint tin footballs cable gift set sunglasses 3076 2889 tape measure alasiaTrending products
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Albarn
Aluminium power bank. (4000 mAh)
sign in for pricing
sku. 7298
5 colours best seller
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Connor
Sku. E9186
The Connor
Polyester (600D) sports bag with one large main compartment and zippered pocket on the side. Carry handles and adjustable shoulder straps. Including PE board.
| Product dimensions (L x W x H) | 650 x 290 x 340 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester 600D |
| Net weight | 800 gr |
| Commodity code | 4202929190 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 20 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 220 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 69 x 34 x 43 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 16.89kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.